Buitiniai dujų balionai | Saurida

Buitiniai dujų balionai

Šiuolaikiniai buitiniai dujų balionai pasižymi išskirtiniu dizainu, patogumu ir saugumu. Renkantis dujų balionus didžiausią dėmesį skiriame jų saugumui ir atitikimui ES nustatytiems reikalavimams.

Vartotojai dažniausiai renkasi firminį SAURIDA Gas dujų balioną, kuris turi apsauginį vožtuvą, apsauginę čiaupo apykaklę, aklę, saugančią nuo dujų nuotėkio ir kitas specialiąsias dalis, privalomas saugiam balionui. SAURIDA Gas balionai pildomi dujų pildymo stotyje, kurioje tara papildomai prižiūrima ir testuojama, siekiant išlaikyti aukštą kokybę.

Dujų balionų panaudojimas buityje yra labai platus:

 

Dujų balionai - asortimentas

21 kg. / 50 litrų talpos dujų balionas skirtas buitiniam naudojimui ir profesionaliam naudojimui.  

33 kg. / 79 litrų talpos dujų balionas skirtas namų šildymui (dujų balionų šildymo sistema). 

11 kg. / 27 litrų talpos dujų balionas skirtas buitiniam ir profesionaliam naudojimui.

3 kg. / 7 litrų talpos dujų balionas skirtas buitiniam naudojimui.

19 kg. / 46 litrų talpos dujų balionas skirtas buitiniam ir profesionaliam naudojimui. 

Versle ir pramonėje naudojami dujų balionai krautuvams yra dviejų skirtingų talpų: 27l/11kg ir 46l /19 kg. (skaityti plačiau…)

Balionai pripildomi  propano dujomis, kurios skirtos naudoti, naudojant balionus lauke, esant minusinei temperatūrai arba propano – butano mišiniu, kuris tinka naudoti, esant pliusinei aplinkos temperatūrai.

 

Dujų balionus rasite SAURIDA Oil&Gas degalinėse

Dujų balionų užsakymas

Dujų balionus patogiai ir greitai įsigykite elektroninėje parduotuvėje esaurida.lt  – pristatysime jūsų nurodytu adresu.

Taip pat dėl dujų balionų pristatymo į namus galite kreiptis telefonu +37068081817

Dujų balionų naudojimas ir priežiūra yra labai paprasta ir saugi. Namuose patys lengvai  galite pakeisti  tuščią dujų balioną į pilną ir prijungti prie dujinio prietaiso, laikantis nustatytų saugumo reikalavimų.

 

CENTRINĖ DUJŲ BALIONŲ BAZĖ

Daugiau kaip 22 -us metus esame didžiausi dujų balionų tiekėjai Lietuvoje, tad mūsų  išvystyta  infrastruktūra garantuoja pastovų, operatyvų ir nenutrūkstamą dujų balionų tiekimą visoje šalyje.

Lietuvoje iš SAURIDA Gas centrinės dujų balionų pildymo bazės Vilniuje ir Mažeikiuose dujų balionai pristatomi klientams  bei paskirstomi smulkesniems regionų dujų tiekėjams ir pardavimo centrams visoje šalyje.

SAURIDA Gas gamybiniai ir logistikos pajėgumai leidžia vienu metu pristatyti daugiau kaip 4500 dujų balionų per 1 dieną. Garantuojame, kad Jūsų užsakymai vykdomi tiksliai ir greitai, net ir nestandartinėse situacijose.

Skiriame ypatingą dėmesį dujų produktų kokybei ir balionų taros priežiūrai – automatizuoti procesai ir nuolatinės investicijos į dujų balionų testavimo, priežiūros ir pilstymo įrangą užtikrina stabilią kokybę.

Aptarnaujančių specialistų ir modernios kompiuterinės pildymo ir priežiūros įrangos dėka, klientams pristatome tik kokybiškas propano  ir propano – butano mišinio dujas bei jų laikymo tarą – dujų balionus.

Platus dujų balionų naudojimas buityje ne tik kasdieniams darbams, bet ir smagioms pramogoms

Turistinis dujų balionas puikus pagalbininkas kelionėse, turistiniuose žygiuose, stovyklose. 7 litrų talpos vos 3 kg. sveriantis turistinis dujų balionas yra gana lengvas, jį nesunkiai galima kilnoti ir nunešti į pageidaujamą vietą.  Baliono apsauginė apykaklė tarnauja kaip rankenos patogiam baliono nešimui.

Visi SAURIDA Gas dujų balionai lengvai ir saugiai prijungiami prie  tam skirto dujinio įrenginio – užtruksite vos akimirką.

Dujų balionas patogiai prijungiamas prie dujinio griliaus ar viryklės, gaminant maistą iškylos metu gamtoje ar jaukiame  kieme. Nereikia gaišti laiko ir laukti kol sudegs malkos ir susiformuos tinkama  anglis kepimui –  pasinaudokite  kaitria dujų liepsna, kuri akimirksniu įtrauks į maisto gaminimo malonumų sūkurį.

Vėsiais  vasaros ar rudenėjančiais vakarais, kol dar norisi pabūti lauke, jaukumą paskleis nuo dujinio šildytuvo sklindanti šiluma. Garuojantis aromatingos arbatos puodelis, miela kompanija ir  jauki šiluma –  jūsų romantiškam ir ramiam vakarui lauke.

Šaltą žiemą dujinis šildytuvas nepakeičiamas mėgstantiems žieminę žūklę. Šiltai įsikūrę atviroje palapinėje   stebėsite meškerę ir  mėgausitės malonia žvejyba. Dujinis balionas pripildytas propano dujomis efektyviai  išskiria šilumą, net ir esant -42 laipsniams šalčio.