PRIVATUMO POLITIKA | Saurida

Interneto svetainės www.saurida.lt privatumo politika

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės www.saurida.lt interneto svetainėje ir  ką su šia informacija darome.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Uždaroji akcinė bendrovė “SAURIDA”, Kodas  266916280, Montuotojų  g. 8, Mažeikiai, tel. 844395288, el.p. info@saurida.lt

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje

Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę, siekiame, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Kad galėtume tobulinti svetainę, turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia – https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Registruotų lankytojų duomenys

Jeigu registruojatės mūsų Facebook paskyros užklausos formose ar interneto svetainėje , paprašysime Jūsų el. pašto adreso arba telefono numerio tuo tikslu, kad galėtume su jumis susisiekti ir pateikti asmeninį pasiūlymą pagal Jūsų individualius poreikius taip pat pranešti naujienas. Atliktos registracijos metu taip pat renkame šiuos Jūsų duomenis: apsilankymo laiką, kalbą, vardą, miestą.

Slapukai

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į Jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kaip naudojame slapukus?

Mūsų svetainės puslapiai naudoja slapukus, kad:

 • atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
 • nustatytų, ar Jūsų sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose.

Taip pat svetainė suteikia prieigą prie mūsų partnerių slapukų:

 • Google slapukai naudojami  elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą,
 • Google slapukai naudojami statistinei informacijai apie Jūsų naršymą svetainėje rinkti.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis gali peržiūrėti mūsų darbuotojai, atsakingi už interneto svetainės tobulinimą ir priežiūrą, taip pat lojalumo programų vykdymą.

Jūsų naršymo svetainėje statistinius duomenis saugo mūsų partneriai Google,  kurie veikia ne Europos Sąjungoje, t.y. JAV.

Visada Jūsų duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų  visi mūsų partneriai ir teikėjai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Statistinę Google Analytics įrankiais surinktą informaciją paprastai naudojame iki 5 metų. Kadangi šią informaciją gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. pašto adresu: info@saurida.lt Šiuo adresu taip pat rašykite mums, jeigu matysite, kad mūsų tvarkomi duomenys apie Jus yra netikslūs arba pasikeitę.

 

Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo

Sutinku, kad UAB „SAURIDA“, kurios buveinės adresas Montuotojų g. 8, Mažeikiai, el. p. info@saurida.lt, tel. nr. 8 443 95288, 2 metus nuo šio sutikimo pateikimo dienos arba tol, kol neatšauksiu savo duoto sutikimo, kurį daviau pažymėdamas varnele pasirinkimą „Sutinku, kad mano duomenys bus naudojami Privatumo politikoje nurodytais tikslais“, valdytų, rinktų ir tvarkytų mano asmens duomenis, susijusius su mano vardu, pavarde, kontaktiniais duomenimis (telefono numeriu, el. paštu), darbovietės pavadinimu, įmonės kodu, darbovietės kontaktiniais duomenimis (telefono numeriu, el. paštu,) tiesioginės rinkodaros tikslais, t. y. kreiptųsi į mane telefonu, elektroniniu paštu su tikslu:

 • teikti man informaciją ir reklaminę medžiagą apie UAB „SAURIDA“ teikiamas paslaugas, parduodamas prekes, naujienas;
 • teikti informaciją apie vykstančius / vyksiančius UAB „SAURIDA“ renginius ar projektus, kvietimus ir priminimus dalyvauti juose;
 • sužinoti mano nuomonę su UAB „SAURIDA“ veikla susijusiais klausimais;
 • teikti pasiūlymus;
 • naudoti mano asmeninius duomenis, mano nuomonę savo tinklalapių, reklamos, rinkos tyrimų ir darbuotojų aptarnavimo kokybės efektyvumui analizuoti ir gerinti bei kitais įmonės rinkodaros ir pardavimo tikslais. Tokiu atveju UAB „SAURIDA“ naudos nuasmenintus Jūsų duomenis.

Esu informuotas (-a) ir suprantu, kad turiu teisę:

 • susipažinti su savo pateiktais asmens duomenimis;
 • žinoti apie savo asmens duomenų tvarkymą;
 • reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis arba reikalauti, kad juos perkeltume;
 • nesutikti, kad būtų tvarkomi mano asmens duomenys, įskaitant asmens duomenų tvarkymą tiesioginės rinkodaros tikslu;
 • reikalauti, kad UAB „SAURIDA“ ištrintų mano pateiktus asmens duomenis arba sustabdytų tokių duomenų tvarkymo veiksmus.

Esu informuotas (-a) ir suprantu, kad turiu teisę bet kada atšaukti savo sutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais ir įgyvendinti kitas nurodytas teises, pateikęs tokį prašymą UAB „SAURIDA“ šiame sutikime nurodytais kontaktais (el. paštu arba telefono numeriu) ir tinkamais dokumentais patvirtinus asmens tapatybę.

Esu informuotas (-a) ir suprantu, kad mano asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais bus tvarkomi ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus nuo šio sutikimo pateikimo momento arba tol, kol neatšauksiu savo duoto sutikimo, kurį daviau pažymėdamas varnele pasirinkimą „Sutinku, kad mano duomenys bus naudojami Privatumo politikoje nurodytais tikslais“, išskyrus atvejus, jei aš pareikšiu nesutikimą (tai galėsiu padaryti kreipdamasis į UAB „SAURIDA“ nurodytais rekvizitais) dėl savo asmens duomenų tvarkymo minėtais tikslais ir/ar duotą sutikimą atšauksiu. Tokiu atveju suprantu, kad UAB „SAURIDA“ nutrauks mano asmens duomenų tvarkymą tiesioginės rinkodaros tikslais nuo mano nesutikimo ir/ar sutikimo atšaukimo gavimo UAB „SAURIDA“ dienos. Sutikimo atšaukimas neturės įtakos iki sutikimo atšaukimo ar iki nesutikimo su tiesiogine rinkodara pareiškimo jau atliktam Jūsų asmens duomenų tvarkymui ir tokio tvarkymo pasekmėms.

Esu informuotas (-a) ir suprantu, kad UAB „SAURIDA“ tiesioginės rinkodaros tikslais informaciją tvarkys tik asmeninėms reikmėms, t.y. tiriant UAB „SAURIDA“ darbuotojų klientų aptarnavimo kokybę, siekiant sužinoti asmeninę nuomonę, informuojant apie teikiamas paslaugas, naujus produktus, projektus, renginius, kvietimus, pasiūlymus.

Asmens duomenis gauname tiesiogiai iš Jūsų. Asmens duomenys, Jums sutikus su pranešimų siuntimu, bus įtraukiami į UAB „SAURIDA“ valdomą elektroninę duomenų bazę, tvarkomi ir saugomi skaitmenine forma užtikrinant Jūsų asmens duomenų tvarkymo saugą.