Saurida Gas dujinis šildymas verslui ir namams | Saurida įmonių grupė

DUJINIS ŠILDYMAS NAMAMS

Dujinio šildymo sistema skirta nuosavų namų ir kotedžų šeimininkams. Viena sistema – patalpų šildymui ir karštam vandeniui. DUJINIO ŠILDYMO SISTEMĄ sudaro kondensacinis dujinis katilas su priedais ir dujų tiekimo sistema SAURIDA Gas. 

DUJINIS ŠILDYMAS – DAUGIAU KOMFORTO JŪSŲ NAMUOSE

 • Greitas įrengimas – per 1-2 dienas
 • Lengva priežiūra ir automatinis reguliavimas
 • Automatinis temperatūrų nustatymas
 • Išmanus šilumos programavimas telefonu
 • Tinka aukštatemperatūrėm radiatorinėm ir grindinėm šildymo sistemoms
 • Ekonominis režimas, pasižymintis ypač mažomis dujų sąnaudomis
 • Modernus renginių dizainas ir tylus veikimas
 • Pilnas aptarnavimas pristatant ir keičiant dujų balionus

 

Plačiau

Klientų atsiliepimai - SAURIDA GAS dujinio šildymo sistema

Namų šildymas dujų balionais – Saurida Gas klientų atsiliepimai ir komentarai. Įspūdžiai ir rekomendacijos įsigijus dujinio šildymo sistemą namams. Norėdami sužinoti daugiau  – žiūrėkite vaizdo įrašą. 

Jei kyla klausimų – mielai į juos atsakysime. Registruokis NEMOKAMAI KONSULTACIJAI ir gauk profesionalius atsakymus.
NEMOKAMAS dujinio šildymo sistemos pristatymas, o ĮRENGIMAS – vos per kelias dienas.

Jūsų teisingas pasirinkimas– PASIKALBAM? Telefono numeris  +370 610 46004

DUJINIS ŠILDYMAS VERSLO CENTRUOSE IR KITOSE KOMERCINĖSE PATALPOSE

Dujinis šildymas puikiai tinka šildyti įvairios paskirties administracines, komercines bei logistikos ir gamybines patalpas. Skirtingo galingumo dujinio šildymo sistema yra individualiai pritaikoma pagal šildomų patalpų plotą. Mažai įrengimo investicijų reikalaujanti šildymo sistema yra įrengiama per 10-20 d.d. Individualiai dujų tiekimo sistemai nereikalingas dujotiekis, įrenginys tiesiog pastatomas prie pastato išorinės sienos.

Pramoninis šildymas

 

Dujų tiekimo sistema atlieka ne tik šildymo funkciją erdviose ir didelėse patalpose, bet ir yra pritaikyta naudoti įvairiems gamybiniams procesams, užtikrina nepertraukiamą darbą, nesugaištant laiko keičiant dujų balionus. Gamybinėse patalpose, dirbant su kompiuterizuota įranga yra ypač svarbus pastovus tam tikros nustatytos temperatūros palaikymas bei tikslus jos valdymas.  Priklausomai nuo pasirinkto dujų tiekimo terminalo modulio tiekiama energija galėsite aprūpinti, įrengimus reikalaujančius net iki 1200 kW galios.  Naudojantis dujinio šildymo sistema šildymas bus greitas, efektyvus ir nebus skleidžiami nemalonūs kvapai. Specialaus reguliatoriaus pagalba, patalpų temperatūrą galėsite keisti keletą kartų per parą.

Plačiau

DUJŲ TIEKIMO SISTEMA ŠILDYMUI ŽEMĖS ŪKYJE

ŠILDYMAS GRŪDŲ DŽIOVYKLOSE

FERMŲ IR PAUKŠTYNŲ ŠILDYMAS 

ŠILTNAMIŲ ŠILDYMAS 

ŪKINIŲ PASTATŲ ŠILDYMAS

Darbas žemės ūkyje yra susijęs su tam tikromis sąlygomis. Sandėliuose ir kituose ūkiniuose pastatuose naudojami įrenginiai paprastai pritraukia nemažai dulkių ir nešvarumų. Todėl įranga turi atitikti minėtas sąlygas.

Grūdų džiovinimo proceso metu labai svarbus nekintantis nustatytos temperatūros palaikymas. Tolygus dujinis šildymas užtikrina nenutrūkstamą  grūdų džiovinimo procesą ir puikiai išlaikytą produkciją. Šiltnamių šildymas naudojant dujinio šildymo sistemą leidžia pilnai automatizuoti ir kontroliuoti šildymo temperatūrą ir visą procesą. Dujų tiekimo sistema yra naudojama šildyti stacionarias ir mobilias grūdų džiovyklas. 

Plačiau

DUJINIS ŠILDYMAS IR DUJŲ TIEKIMO SISTEMA VIEŠBUČIUOSE / KAVINĖSE / RESTORANUOSE

Vienoje dujų tiekimo sistemoje – gyvenamųjų patalpų šildymas, karšto vandens paruošimas bei dujų tiekimas į virtuvėje esančius maisto gamybos dujinius įrenginius. Pasinaudodami viena ekonomiška dujinio šildymo sistema šaltuoju sezonu šildysite patalpas ir vandenį, o vasarą – tik vandenį. Dujinis šildymas – maksimalus komfortas su minimalia priežiūra ir mažomis įrengimo sąnaudomis. 

Plačiau

DUJŲ BALIONAI – PARDAVIMAS / KEITIMAS /  PRISTATYMAS

Šiuolaikiniai dujų balionai pasižymi išskirtiniu dizainu bei patogumu. Renkantis balionus didžiausias dėmesys skiriamas jų saugumui ir atitikimui ES nustatytiems reikalavimams. Firminis SAURIDA balionas turi apsauginį vožtuvą, apsaugantį nuo sprogimo, apsauginę čiaupo apykaklę, aklę, saugančią nuo dujų nuotėkio ir kitas specialiąsias dalis, privalomas saugiam balionui. SAURIDA balionai pildomi dujų pildymo stotyse, kuriose tara papildomai prižiūrima ir testuojama. Aptarnaujančių specialistų ir modernios kompiuterinės pildymo ir priežiūros įrangos dėka klientams pristatome tik kokybiškas dujas ir jų laikymo tarą – dujų balionus. 

Plačiau

APTARNAVIMAS IR PRIEŽIŪRA

Dujinio šildymo sistemą sudaro išorinis dujų tiekimo įrenginys sujungtas su vidaus patalpose įrengtu dujiniu katilu bei automatiniu valdymo moduliu. Tobulai tarpusavyje suderinti įrenginiai efektyviai naudoja kurą, išskirdami maksimalų šilumos kiekį jūsų namuose.

Norint, kad šie gaminiai ilgai tarnautų – reikia tinkamai juos prižiūrėti, atlikti kasmetinę profilaktinę dujų tiekimo sistemos diagnostiką.

Dujų tiekimo sistemos gedimai pasitaiko labai retai, tačiau kartais dėl smulkių sutrikimų gali sutrikti sklandus dujų tiekimo sistemos veikimas. Klientų patogumui yra sukurta elektroninė gedimų registracijos forma.

Jei pastebėjote kad sistema veikia kitaip nei įprastai …

sužinoti daugiau

Dujinis šildymas - atsiliepimai

Klientų atsiliepimai apie  SAURIDA Gas dujinį šildymą. Klientų nuomonės, rekomendacijos ir atsiliepimai apie šildymo dujų balionais sistemas.

 • AGNĖ, Kaunas
  Puikus aptarnavimas, operatyvus duju balionu pakeitimas. Malonus ir pslaugus aptarnaujatis personalas  Rekomenduoju. 

 • JUSTINA, Elektrėnai
  Rekomenduojame! Džiaugiamės jog pasirinkome dujinį šildymą. Pigiau, efektyviau ir greičiau. Nustatome tam tikrą temperatūrą ir esame tikri, kad tam tikru momentu bus šildomos patalpos. Norime paskatinti ir kitus bendradarbiauti su SAURIDA. 

 • ALGIRDAS, Elektrėnai
  Super dujinės įrangos kompanija! Darbuotojai darbą atliko profesionaliai, instruktažą praveda ir nepaliko jokių nereikalingų skylių. Ačiū dar karteli. REKOMENDUOJU 100%. Dabar jau ir sutaupyt pradėjau dujų dėka.  

 • ERIKAS
  Geras pasirinkimas šildymo sistemai. Isigijome ir esame patenkinti. Katilas dirba mums, o ne mes jam. 

 • ŠARŪNĖ, Skaudvilė
  Puikus įrangos montavimas,laiku pranešamas pranešimas prieš pasibaigent dujom,saskaitų siuntimas paštu,puikus bendravimas su klientu,ir svarbiausia laiku pristatytos pakeistos dujos,komfortas 100%!!! REKOMENDUOJAME!!! Ačiū,kad esate. 

 • EVA, Kaunas
  Nedaug vietos užima, prisišliejanti prie namo dėžė su mūsų namų komfortu. Šildymo sistema dėl kurios mums nereikia rūpintis. Valio Sauridai už šią technologiją, džiaugiamės, kad nebereikia pečkuriaut kasryt prie katilo.

 • LINA, Kaunas
  Norime pasidžiaugti atradę šią įmonę. Sistema veikia puikiai, gauname pranešimus apie dujų pasibaigimą, vyrukai atvykę juos pakeičia – ir vėl pranešimas. Mums tereikia rūpintis, jog atsiųsta sąskaita būtų apmokėta. Smagu, kad nebereikia rūpintis kas ir kaip – viskas atlikta be priekaištų. Ačiū Sauridai ir vadybininkui Kęstui. 

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE DUJINIO ŠILDYMO SISTEMAS

Klientų aptarnavimo kokybės telefonas

Turite klausimų ar pasiūlymų? Iškilo nesklandų su aptarnaujančiu personalu? 

Skambindami galite pranešti apie paslaugas  ir jų kokybę, palikti atsiliepimą apie aptarnavimą.

Mums rūpi. Paskambinkite telefonu  +37068081817 darbo dienomis 8-17 val. Išklausysime jus ir atsakysime į rūpimus klausimus arba  užpildykite  formą tiesiai internete.

Visa įmonės veikla yra orientuota į klientą, kiekvienam paskambinusiam bus suteikta reikiama informacija ir sprendžiama susidariusi problema. Žinodami su kokiomis problemomis susiduria mūsų klientai galime mokytis ir tobulėti.

Norėdami sužinoti daugiau ar  įsigyti dujinio šildymo balionais sistemą   skambinkite telefonu  8 610 46004 arba apsilankykite interneto svetainėje.

Domina klientų atsiliepimai ir rekomendacijos apie šildymą dujomis – apsilankykite Saurida Gas klientų atsiliepimų skiltyje.

Atsiliepimas