DUJINIS ŠILDYMAS GYVENAMIESIEMS NAMAMS

Dujinio šildymo sistema skirta nuosavų namų ir kotedžų šeimininkams. Viena sistema – patalpų šildymui ir karštam vandeniui. DUJINIO ŠILDYMO SISTEMĄ sudaro kondensacinis dujinis katilas su priedais ir dujų tiekimo sistema SAURIDA Gas. 

DUJINIS ŠILDYMAS – DAUGIAU KOMFORTO JŪSŲ GYVENIME

  • Maksimalus komfortas minimali priežiūra
  • Išmanieji valdymo įrenginiai (temperatūros reguliavimas, dujų sunaudojimo sekimas ir kt.)
  • Mažos dujų sąnaudos – aukštas naudingo veikimo koeficientas
Plačiau

DUJINIS ŠILDYMAS VERSLO CENTRUOSE IR KITOSE KOMERCINĖSE PATALPOSE

Dujinis šildymas puikiai tinka šildyti įvairios paskirties administracines, komercines bei logistikos ir gamybines patalpas. Skirtingo galingumo dujinio šildymo sistema yra individualiai pritaikoma pagal šildomų patalpų plotą. Mažai įrengimo investicijų reikalaujanti šildymo sistema yra įrengiama per 10-20 d.d. Individualiai dujų tiekimo sistemai nereikalingas dujotiekis, įrenginys tiesiog pastatomas prie pastato išorinės sienos.

Pramoninis šildymas

 

Dujų tiekimo sistema atlieka ne tik šildymo funkciją erdviose ir didelėse patalpose, bet ir yra pritaikyta naudoti įvairiems gamybiniams procesams, užtikrina nepertraukiamą darbą, nesugaištant laiko keičiant dujų balionus. Gamybinėse patalpose, dirbant su kompiuterizuota įranga yra ypač svarbus pastovus tam tikros nustatytos temperatūros palaikymas bei tikslus jos valdymas.  Priklausomai nuo pasirinkto dujų tiekimo terminalo modulio tiekiama energija galėsite aprūpinti įrengimus reikalaujančius net iki 1200 kW galios.  Naudojantis dujinio šildymo sistema šildymas bus greitas, efektyvus ir nebus skleidžiami nemalonūs kvapai. Dėka specialaus reguliatoriaus patalpų temperatūrą galėsite keisti keletą kartų per parą.

Plačiau

DUJŲ TIEKIMO SISTEMA ŠILDYMAS ŽEMĖS ŪKYJE

ŠILDYMAS GRŪDŲ DŽIOVYKLOSE

FERMŲ IR PAUKŠTYNŲ ŠILDYMAS 

ŠILTNAMIŲ ŠILDYMAS 

ŪKINIŲ PASTATŲ ŠILDYMAS

Darbas žemės ūkyje yra susijęs su tam tikromis sąlygomis. Sandėliuose ir kituose ūkiniuose pastatuose naudojami įrenginiai paprastai pritraukia nemažai dulkių ir nešvarumų. Todėl įranga turi atitikti minėtas sąlygas.

Grūdų džiovinimo proceso metu labai svarbus nekintantis nustatytos temperatūros palaikymas. Tolygus dujinis šildymas užtikrina nenutrūkstamą  grūdų džiovinimo procesą ir puikiai išlaikytą produkciją. Šiltnamių šildymas naudojant dujinio šildymo sistemą leidžia pilnai automatizuoti ir kontroliuoti šildymo temperatūrą ir visą procesą. Dujų tiekimo sistema yra naudojama šildyti stacionarias ir mobilias grūdų džiovyklas. 

Plačiau

DUJINIS ŠILDYMAS IR DUJŲ TIEKIMO SISTEMA VIEŠBUČIUOSE / KAVINĖSE / RESTORANUOSE

Vienoje dujų tiekimo sistemoje – gyvenamųjų patalpų šildymas, karšto vandens paruošimas bei dujų tiekimas į virtuvėje esančius maisto gamybos dujinius įrenginius. Pasinaudodami viena ekonomiška dujinio šildymo sistema šaltuoju sezonu šildysite patalpas ir vandenį, o vasarą – tik vandenį. Dujinis šildymas – maksimalus komfortas su minimalia priežiūra ir mažomis įrengimo sąnaudomis. 

Plačiau

DUJŲ BALIONAI – PARDAVIMAS / KEITIMAS /  PRISTATYMAS

Šiuolaikiniai dujų balionai pasižymi išskirtiniu dizainu bei patogumu. Renkantis balionus didžiausias dėmesys skiriamas jų saugumui ir atitikimui ES nustatytiems reikalavimams. Firminis SAURIDA balionas turi apsauginį vožtuvą, apsaugantį nuo sprogimo, apsauginę čiaupo apykaklę, aklę, saugančią nuo dujų nuotėkio ir kitas specialiąsias dalis, privalomas saugiam balionui. SAURIDA balionai pildomi dujų pildymo stotyse, kuriose tara papildomai prižiūrima ir testuojama. Aptarnaujančių specialistų ir modernios kompiuterinės pildymo ir priežiūros įrangos dėka klientams pristatome tik kokybiškas dujas ir jų laikymo tarą – dujų balionus. 

Plačiau

APTARNAVIMAS IR PRIEŽIŪRA

Iškilus klausimams ar dujinio šildymo sistemos SAURIDA GAS  veikimo trikdžiams – perskaitykite pateiktą informaciją. 

Dėl dujinio katilo garantinės priežiūros kreipkitės į katilus aptarnaujančią įmonę, kurios kontaktiniai duomenys  nurodyti prietaiso  serviso knygutėje.

DAŽNIAUSIAI IŠKYLANTYS KLAUSIMAI:

1. NEVEIKIA GSM MODULIS. Įsitikinkite ar nenutrūkęs elektros tiekimas, ar nėra pažeistas elektros kabelis.
2. NUOTOLINIO INDIKATORIAUS DAVIKLIO GEDIMAS. Įsitikinkite ar teisingai uždėtas ir prijungtas nuotolinio indikatoriaus daviklis ant automatinio perjungimo vožtuvo. 
3. AUTOMATINIO PERJUNGIMO VOŽTUVO GEDIMAS. Jei įtariate, kad sutrikęs dujų tiekimas iš vienos ar kitos dujų balionų grupės – kreipkitės į gamintoją arba jus aptarnaujančią įmonę.
4. MAŽASLĖGIO REGULIATORIAUS – REDUKTORIAUS GEDIMAS Jei įtariate, kad sutrikęs dujų tiekimas iš vienos ar kitos dujų balionų grupės – kreipkitės į gamintoją arba jus aptarnaujančią įmonę.
5. DUJŲ NUOTĖKIS PER SRIEGINIUS SUJUNGIMUS. Įsitikinkite ar tikrai yra dujų nuotėkis, pasinaudodami aerozoliniu dujų nuotėkio detektoriumi papurkšdami srieginius sujungimus. Jei yra dujų praleidimas – švelniai paveržkite srieginius sujungimus su tam skirtais įrankiais. Jei praleidimas išlieka pakeiskite tarpines, esančias srieginiame sujungime.
6. ŽARNŲ IŠSISANDARINIMAS. Įsitikinkite ar tikrai yra dujų nuotėkis, pasinaudodami aerozoliniu dujų nuotėkio detektoriumi, apipurkšdami žarnas. Jei yra dujų praleidimas – kreipkitės į gamintoją ar jus aptarnaujančią įmonę dėl žarnų pakeitimo.
7. ŽARNŲ UŽLENKIMAS. Patikrinkite ar ne pernelyg įtemptos žarnų linijos, ar nėra per stipraus užlenkimo ar kampinės deformacijos.

Jei gedimo pašalinti nepavyko –  užregistruokite žemiau esančios anketoje. Susisieksime su jumis per 2-4 darbo dienas.

Registruoti gedimą