Saulės elektrinės | Saurida

SAULĖS ELEKTRINĖS

Energija iš saulės – nemokamos elektros link

Saulės elektrinės namams - efektyvūs sprendimai

Saulės jėgainė arba saulės elektrinė – iš saulės modulių sumontuota sistema, pritaikyta generuoti elektros energijai. Tipiška saulės elektrinės sistema susideda iš saulės modulių, dažniausiai tvirtinamų ant namų stogo, tvirtinimo sistemos ir inverteriom kuris perduoda energiją namams.

Nors saulės elektrinė efektyviausiai veikia nuo kovo iki rugsėjo mėnesio, tačiau ji gali pagaminti elektros energiją visų metų kliento poreikiams – svarbu tinkamai parinkti elektrinės dydį. Saulės elektrinės dažniausiai montuojamos ant stogo, bet gali būti ir ant žemės paviršiaus. Jėgainė veikia tyliai, nėra vibracijų ir judančių komponentų.

Lietuvoje pirmieji saulės elektrinių savininkai –  gaminantys vartotojai į saulės energetiką investavo nedrąsiai, tačiau šiandien daugelis skaičiuoja ir džiaugiasi, kad šios investicijos ženkliai sumažina sąskaitas ir elektros energijos kainą.

Ar žinojote, kad saulės elektrinė atsipirkimas prasideda iš karto nuo pat pirmos dienos prijungimo? Turėdami savo saulės elektrinę galite sutaupyti net iki 75 % elektros išlaidų, aktyvios elektros gamybos fazėje.

Esame pasiruošę jums padėti išsirinkti ir sumontuoti įrenginį, atsižvelgiant į galingumą, jūsų poreikius bei galimybes.

Atlikti darbai

KUO GREIČIAU ĮSIRENGSI - TUO DAUGIAU SUTAUPYSI

 • Kokybė ir patikimumas.
  Jūsų saulės elektrinę sumontuos kompetentingų ir patyrusių specialistų komanda. Greitas pristatymas, nes įrangą laikome sandėliuose Lietuvoje.
 • Garantija iki 25 metų.
  Saulės moduliams suteikiama iki 25 metų galios našumo garantija. Priežiūra – minimali: dulkes nuplaus lietus, o nuo juodo paviršiaus sniegas nutirpsta greitai ir nuslysta nuo paviršiaus.
 • Bendradarbiaujami su patikimais saulės elektrinių gamintojais, kurie garantuoja efektyvumą, kokybę ir ilgaamžiškumą.

Kaip ir daugelis klientų, žinomas treneris ir mitybos specialistas Andrius Pauliukevičius, saulės elektrinėmis susidomėjo, pastebėjęs nepastovias ir augančias elektros kainas. TV laidoje “Statybų gidas” žinomas sportininkas atvirai pasakoja apie savo sprendimus ir svarstymus.

Žalioji energija, efektyvumas ir mažos elektros sąskaitos - tai apie ką svajojate

 • Draugiškas aplinkai, kurioje gyvename aplinkai – žalioji energija
 • Tinka daugeliui gyvenamųjų namų stogų taip pat antžeminės saulės elektrinės
 • Greitas pristatymas ir įrengimas

Dažniausiai pasirenkamas variantas – saulės elektrinė ant stogo. Todėl, kad beveik ant kiekvieno stogo yra įmanomas saulės jėgainės įrengimas. Toks būdas itin populiarus, nes išnaudojamas  laisvas stogo plotas, o taip pat  daugeliuia patinka dėl įrengimo draugiškos kainos.

Saugi investicija, kuri atsiperka

Saulės baterijos naudoja atsinaujinančią saulės energiją ir paverčia ją elektra. Šiais laikais elektra reikalinga viskas – nuo šaldytuvo iki išmaniojo telefono įkrovimo. Vis daugiau namų savininkų atranda saulės energijos naudojimo pranašumus, pvz. gali sumažinti elektros sąskaitą ir prisidėti prie švaresnės aplinkos palaikymo.

SAULĖS ELEKTRINĖS VERSLUI – TVARI INVESTICIJA

Sumažinkite išlaidas elektros energijai

Įsirengus saulės elektrinę, įmonės gali pastebėti reikšmingus pokyčius savo išlaidų eilutėse. Elektros sąskaitos sumažėja 0 greitai juntama ilgalaikė nauda verslui

Atgaukite dalį investicijų, pasinaudoję valstybės parama

Investuojančios į atsinaujinančią energetiką įmonės gali tikėtis atgauti dalį investicijų pasinaudodami valstybės parama. Tai yra papildoma paskata investuoti į saulės elektrines.

Energetinė nepriklausomybė

Gamindami elektrą vietoje, įmonės tampa mažiau priklausomos nuo centralizuotų elektros tinklų ir išorinių energijos šaltinių. Ši nepriklausomybė apsaugo nuo didėjančių elektros energijos kainų.

Kurkime švaresnę ateitį su žaliąja energija

Investuojant į saulės elektrines, įmonės prisideda prie švaresnės ateities ir mažina savo ekologinį pėdsaką.

SAULĖS ELEKTRINĖS MONTAVIMAS IR PRISIJUNGIMAS

Subūrėme aukštos kvalifikacijos technikų komandą ir konsultantų komandą: 

1.Kuo greičiau  gausime jūsų užklausą, tuo greičiau pateiksime pasiūlymą
2. Sutarus, atvyksime apžiūrėti ir įvertinti jūsų pastato stogą
3. Užsisakius saulės elektrinę – pasirūpinsime montavimu
4. Padėsime paruošti dokumentus
5. Apmokinsime kaip naudotis ir prižiūrėti sistemą.

Saulės elektrinės montavimas nėra sudėtingas, kai darbus atlieka profesionalai!

Montavimo specialistai atvyks su reikiama įranga ir atliks visus reikalingus darbus. Saulės elektrinės montavimas vykdomas itin greitai ir tvarkingai. Tad Jums nereiks jaudintis nei dėl laiko, nei dėl tvarkos.

Gaminamos elektros duomenų stebėjimas, kad ir kur bebūtumėte

Inverteris įtampos keitiklis SofarSolar  ir patogus gaminamos elektros duomenų stebėjimas 

Saulės inverteris – patikimas kokybiškas ir efektyvus įrenginys. Įtampos keitiklis reikalingas nuolatinės srovės elektros energiją konvertuoti į kintamos srovės elektros energiją. Maksimalus efektyvumas iki 98%. 

Paprastas valdymas ir sistemos stebėjimas LCD ekrane ir išmaniajame telefone. Kompaktiško dizaino, paprastai montuojamas, išmanus valdymas.

 

Turėkite dabar – mokėkite vėliau

 • Pirkimas išsimokėtinai  – puikus pasirinkimas saulės elektrinės sistemą turėti iš karto
 • Pagrindines finansavimo sąlygas pasirinksite, atsižvelgdami į galimybes
 • Atsakymas per kelias minutes, neiškeliant kojos iš namų
 • Padėsime Jums sutvarkyti šildymo sistemai įsigyti reikalingus dokumentus
 • Garantijos ir aptarnavimas

Išskirtinis pasiūlymas – atsiskaitykite Inbank lizingu per 10 mėn. be pabrangimo! 0% palūkanų. 

 

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur akcijos sąlygos, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, *bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0%, bendra mokama suma – 1000 Eur, eilinės įmokos suma – 100 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo.

 

Sunku išsirinkti? Mes visada pasiruošę jums patarti

Subūrėme aukštos kvalifikacijos konsultantų ir technikų komandą, kad jums būtų lengva išsirinkti namams tinkančius šiuolaikiškus ir energiją taupančius sprendimus.

 • Sumontuosime, įdiegsime ir paleisime pasirinktą sistemą
 • Apmokysime, kaip teisingai ja naudotis
 • Suteiksime priežiūros paslaugas visą įrangos tarnavimo laikotarpį.

Registruokitės nemokamai konsultacijai telefonu ar internetu.

SAULĖS ELEKTRINĖS - NEMOKAMOS ELEKTROS LINK