Savaitgalį įvyko kasmetinis "Saurida" darbuotojų dviračių žygis

Kaip ir kasmet vasaros viduryje mes, „Saurida“ darbuotojai, išsiruošėme į dviračių žygį maršrutu Šventoji – Palanga – Šventoji. Visi su šeimomis susirinkę poilsiavietėje „Po Švyturiu“ pradėjome nuotykį. Numynėme nemažai kilometrų, aplankėme gražiuosius pajūrio objektus, visą kelionę, netilo šurmulys, lydėjo šypsenos ir gera nuotaika. Savaitgalis užskaitytas!

 

Paroda "Ką pasėsi 2018"

Dalyvaujame parodoje „Ką pasėsi 2018″. Pristatome Saurida Gas dujinio šildymo sistemą, kurą internetu bei papildomas paslaugas degalinių tinkle „Saurida“. Kviečiame apsilankyti, mes įsikūrę paviljone nr. 3! Paroda vyksta kovo 22-24 d. Aleksandro Stulginskio universitete, Kaune. 

Bėgame už laisvę!

Šią nuostabią dieną Sauridos darbuotojai švenčia bėgdami už laisvę! Jau antrus metus iš eilės prisidedame prie šios iniciatyvos Vasario 16 – ąją  minėti su visu miestu dalyvaudami bėgime, džiaugiamės šventine nuotaika ir šypsenomis. Kartu mes galime viską. Su gimtadieniu, Lietuva! 

Mūsų tradicija - Užgavėnės

Šiandien, tradiciškai kaip ir kiekvienais metais, Saurida Group kolektyvas šventėme užgavėnes ir varėme žiemą iš kiemo. Prisivalgę skanių blynų sulaukėme žydų, su jais pašokome ir padainavome, o svarbiausia – stebėjome lašininio ir kanapinio kovą. Žinoma, kanapinis laimėjo, tad pavasaris tikrai jau čia!

Mokomės ir tobulėjame

Rūpinamės savo darbuotojais, nes žinome, kad jie pasirūpins mūsų klientais. Akimirkos iš mokymų apie profesionalų klientų aptarnavimą su lektore Sigita, TMI Lietuva.

Pasisemti įkvėpimo Paryžiuje

Kelionės – tai atradimų, įkvėpimo ir pažinimų šaltinis. UAB SAURIDA kasmet padovanoja darbuotojams kelionę aplankyti vis naują, neatrastą užsienio šalį. Keliaudami kartu, patiriame neišdildomus įspūdžius, kurie padeda pažinti vieni kitus ir sustiprina tarpusavio santykius.
Įmonės 20-ojo jubiliejaus proga net 50 įmonės darbuotojų aplankė nuostabias Paryžiaus žymiausias vietas ir susipažino su jų istorija.