APIE MUS | Saurida

Vasario 16-oji

Sekmadienį, Vasario 16-ąją, SAURIDA Group darbuotojai šventiškai ir sportiškai paminėjo 102-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Šventinis bėgimas „Bėgame už laisvę” kartu su visa Lietuva tapo gražia tradicija ir mūsų įmonėje. Roko Lukoševičiaus nuotraukos.

SAURIDOS šventinis vakaras 2019

Kažkam vis dar kyla klausimas apie įmonės švenčių sukuriamą vertę? Juk ir taip daug visko… visi pavargo besiruošdami Kalėdiniam maratonui, paskutinės metų dienos ir dar daug nenudirbtų darbų?… Sustokime ir apsidairykime… pasižiūrėkime ir pažinkime kolegas iš naujo, nors ir matome juos kas dieną…

Kitoje aplinkoje, kitomis akimis pamatome, kad visada griežti ir priekabūs kolegos irgi žmonės – jie moka linksmintis … O pasirodo, kad ir patys mokame bendrauti ir net surandame bendrų interesų ne vien tik apie darbą.

Įmonės vakarėliuose atsiskleidžia talentai, kurių niekada net neįtarei… bet kas įvyko šventėje tas ir lieka šventėje 
SAURIDOS šventinis vakaras 2019 – mes mokame linksmintis.

MVA sporto šventė

Savaitgalį SAURIDA GROUP dalyvavo kasmetinėje MVA (Mažeikių verslininkų asociacija) organizuojamoje sporto šventėje „Muzikos ritmu“. Už originaliausią pasirodymą laimėję pagrindinį prizą jį padovanojome Mažeikių autizmo asociacija “Lietaus vaikai” įkurtuvių proga.
Saulėtą šeštadienį vykusi šventė prasidėjo įvairiomis sportinėmis rungtimis ir varžybomis, po kurių sekė apdovanojimai bei linksma vakarinė dalis. Šventė buvo kupina geros nuotaikos ir nuostabių emocijų.

Komandos mokymai kitaip

Vakar SAURIDA naftos produktų vadybos skyrius turėjo iššūkių ir nuotykių kupiną dieną, kurios nepamirš dar ilgai. Diena prasidėjo pardavimų mokymais, o komandos tvarumą ir dvasią stiprino kariniais pratimais pelkėse ir purvo voniose. Po nelengvo kliūčių ruožo ši komanda jau yra pasiruošusi viskam!

LOGIN 2019 konferencija

Marketingo, verslo ir technologijų naujienų konferencijoje Login 2019 dalyvavo Saurida marketingo specialistai. Nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas mus veda į priekį!

LIMA CMO SUMMIT konferencija

Tobulėjimas, žinių siekimas bei noras augti visapusiškai – mūsų darbuotojų sėkmės receptas! SAURIDA Group marketingo komanda sėmėsi žinių ir domėjosi naujausiomis marketingo tendencijomis bei futuristinės idėjomis LIMA CMO SUMMIT marketingo vadovų konferencijoje.

Foto: Artūras Žukas

Vasario 16-oji

Vasario 16-oji – tai didi šventė mums visiems kartu ir kiekvienam atskirai, vasario 16-oji – diena kai suvirpa širdis prisiminus istoriją, kai giedame Lietuvos himną, jaučiame meilę, vienybę ir be galo didžiuojamės savo šalimi. SAURIDA Group šios dienos tradicija – šventinis bėgimas už Lietuvos laisvę. Mes mylime Tave, Lietuva!

Kalėdinis disko vakarėlis

Praūžus smagiausioms metų šventėms norime prisiminti ir pasidžiaugti savo įmonės šventės akimirkomis, įvykdę metų planus ir tikslus visi pasinėrėme į disko stiliaus sūkurį ir taip palydėjome 2018-uosius. Blizgučiai, kelnių kliošai ir populiariausi hitai nepaliko abejingų, šypsenos ir disko judesiai valdė šokių aištelę. Saurida Group žino kaip linksmintis!

Mokymai „Asmeninių įsitikinimų įtaka pardavimų rezultatui“

Mums svarbu, kad darbuotojai užsiimtų savo asmenybės ugdymu ir gilintųsi į savo emocijas bei jų įtaką darbui, tad dalyvavome mokymuose „Asmeninių įsitikinimų įtaka pardavimų rezultatui“. Analizavome pasąmonės elgesį ir kokią įtaką tai daro mūsų sprendimams bei rezultatams. Bandėme susigyventi su savo vidiniu kritiku ir perlipti barjerus, kuriuos kelia mūsų pačių nusibrėžtos ribos.

Saurida Group švenčia 21-ąjį gimtadienį

Lapkritis ypatingas mėnuo – švenčiame įmonės gimtadienį! Džiaugiamės ir didžiuojamės įmonėje dirbančiais darbuotojais, dirbančiais kaip komanda, kuriai netrūksta kūrybiškumo, aktyvumo, naujų idėjų, o svarbiausia – drąsos ir ryžto jas įgyvendinti.
Dėkojame verslo partneriams ir visiems mūsų klientams už tai, kad pastaruosius 21 metus esate kartu!

Boso dienos sveikinimas

Boso dienos proga sveikinome mūsų generalinį direktorių Saulių Rancą. Saurida kolektyvas su trenksmu  įžygiavo į boso kiemą su muzika, vėliavomis, balionais ir puikia nuotaika. Pavaišinome pusryčiais ir arbata bei palinkėjome toliau siekti užsibrėžtų tikslų.

Savaitgalio atgarsiai iš SAURIDA GROUP šventės "Vasaros uždarymas 2018"

Šį savaitgalį SAURIDA GROUP triukšmingai palydėjo vasarą pajūryje. Įmonės darbuotojai su šeimomis susibūrė iš visos Lietuvos į poilsiavietę „Po Švyturiu“. Šventės tema skirta šimtmečiui paminėti – Lietuva, tad visur mirgėjo spalvos geltona, žalia, raudona. Visą dieną vyko rungtys į kurias įsitraukė visi, tiek mažieji dalyviai, tiek suaugusieji. Orientacinės varžybos, žaidimai, užduotys, šašlykų kepimo konkursas – azartas lydėjo iki pat vėlyvo vakaro. SAURIDA GROUP darbuotojai džiaugiasi galėję linksmai praleisti savaitgalį, pabendrauti su kolegomis ir susipažinti su jų šeimos nariais. Tokios šventės suvienija, leidžia geriau pažinti vieniems kitus, stiprina įmonės darbuotojų tarpusavio ryšį, tad ypatingai svarbu rasti progų visiems susitikti ir gerai praleisti laiką!

Savaitgalį įvyko kasmetinis "Saurida" darbuotojų dviračių žygis

Kaip ir kasmet vasaros viduryje mes, “Saurida” darbuotojai, išsiruošėme į dviračių žygį maršrutu Šventoji – Palanga – Šventoji. Visi su šeimomis susirinkę poilsiavietėje “Po Švyturiu” pradėjome nuotykį. Numynėme nemažai kilometrų, aplankėme gražiuosius pajūrio objektus, visą kelionę, netilo šurmulys, lydėjo šypsenos ir gera nuotaika. Savaitgalis užskaitytas!

 

Paroda "Ką pasėsi 2018"

Dalyvaujame parodoje „Ką pasėsi 2018″. Pristatome Saurida Gas dujinio šildymo sistemą, kurą internetu bei papildomas paslaugas degalinių tinkle „Saurida”. Kviečiame apsilankyti, mes įsikūrę paviljone nr. 3! Paroda vyksta kovo 22-24 d. Aleksandro Stulginskio universitete, Kaune. 

Bėgame už laisvę!

Šią nuostabią dieną Sauridos darbuotojai švenčia bėgdami už laisvę! Jau antrus metus iš eilės prisidedame prie šios iniciatyvos Vasario 16 – ąją  minėti su visu miestu dalyvaudami bėgime, džiaugiamės šventine nuotaika ir šypsenomis. Kartu mes galime viską. Su gimtadieniu, Lietuva! 

Mūsų tradicija - Užgavėnės

Šiandien, tradiciškai kaip ir kiekvienais metais, Saurida Group kolektyvas šventėme užgavėnes ir varėme žiemą iš kiemo. Prisivalgę skanių blynų sulaukėme žydų, su jais pašokome ir padainavome, o svarbiausia – stebėjome lašininio ir kanapinio kovą. Žinoma, kanapinis laimėjo, tad pavasaris tikrai jau čia!

Mokomės ir tobulėjame

Rūpinamės savo darbuotojais, nes žinome, kad jie pasirūpins mūsų klientais. Akimirkos iš mokymų apie profesionalų klientų aptarnavimą su lektore Sigita, TMI Lietuva.

Pasisemti įkvėpimo Paryžiuje

Kelionės – tai atradimų, įkvėpimo ir pažinimų šaltinis. UAB SAURIDA kasmet padovanoja darbuotojams kelionę aplankyti vis naują, neatrastą užsienio šalį. Keliaudami kartu, patiriame neišdildomus įspūdžius, kurie padeda pažinti vieni kitus ir sustiprina tarpusavio santykius.
Įmonės 20-ojo jubiliejaus proga net 50 įmonės darbuotojų aplankė nuostabias Paryžiaus žymiausias vietas ir susipažino su jų istorija.

KONKURSO „LAIMĖKITE PO 25 LITRUS DEGALŲ, NET 6 LAIMĖTOJAI“ TAISYKLĖS

KONKURSO „LAIMĖKITE PO 25 LITRUS DEGALŲ, NET 6 LAIMĖTOJAI“ TAISYKLĖS

Bendrosios nuostatos:

 1. Konkurso pavadinimas: LAIMĖKITE PO 25 LITRUS DEGALŲ, NET 6 LAIMĖTOJAI
 2. Konkursas pasiekiamas adresu: https://www.facebook.com/SauridaDegaline/photos/a.272725126777105/1107107056672237/
 3. Konkurse gali dalyvauti visi socialinio tinklo Facebook vartotojai.
 4. Konkurse galima dalyvauti nuo 18 metų.
 5. Konkurso trukmė: 2022.11.24 – 2022.12.14.

Prizas ir žaidimo eiga:

 1. Konkurso prizai – laimėtojui šiose Taisyklėse nustatytomis sąlygomis ir tvarka suteikiami  iki 25 (dvidešimt penki) litrai jo pasirinktos rūšies degalų, skirtų automobiliui. Prizų (laimėtojų) skaičius – 6 (šeši). 
 2. Laimėtojas nustatomas FB surinkęs daugiausia ,,like“ ant savo nuotraukos. Instagrame atsitiktine tvarka, kurio nuotrauka bus ,,gimtadienieniškiausia“ ir bus pažymėjęs #sauridadegalines #gimtadienis.
 3. Laimėtojas privalo būti įgyvendinęs pagrindines konkurso sąlygas, t.y.: nusifotografavęs Sauridos degalinėje ir Facebook įdėjęs nuotrauką komentare, po paskelbtu postu. Instagrame įkėlęs nuotrauką pažymėjęs #sauridadegalines #gimtadienis.
 4. Jeigu atsitiktinės atrankos būdu nustatytas laimėtojas nebus įgyvendinęs pagrindinių konkurso sąlygų, organizatorius pasilieka teisę pakartotinai, atsitiktinės atrankos būdu, nustatyti naują laimėtoją.
 5. Konkurso prizų laimėtojai (po 2) nustatomi ir paskelbiami: 2022 m. lapkričio 30 d., gruodžio 7 d., gruodžio 14 d.
 6. Laimėtojai bus skelbiami socialinio tinklo Facebook ,,Sauridos“ puslapyje po konkurso įrašu komentaruose, po dalyvio komentaru. Instagram – parašysime asmeninę žinutę.

Prizo atsiėmimo tvarka:

 1. Konkurso prizą (t. y. visą laimėtą 25 litrų degalų kiekį) laimėtojai turi (privalo) atsiimti iki 2022 gruodžio 31 d. Jeigu laimėtojai neatsiima iki numatytos datos prizo, laimėtojai praranda teisę į laimėtą prizą, o taip pat neturi teisių reikšti jokių pretenzijų konkurso organizatoriui.
 2. Laimėtojai, susisiekę dėl prizo atsiėmimo Facebook/Instagram Saurida puslapyje, turi pateikti konkurso organizatoriui šiuos duomenis: vardą, pavardę, gimimo datą, telefono numerį ir pageidaujamą automobilinių degalų rūšį, kuri bus išduota laimėtojui kaip prizas pagal šio konkurso sąlygas.
 3. Laimėtojas, susisiekęs Saurida puslapyje asmenine žinute, turi pasirinkti ir iš anksto pranešti konkurso organizatoriui konkrečiai kurioje „Saurida“ degalinėje atsiims laimėtą prizą. Ši sąlyga būtina, nes konkurso organizatorius privalo žinoti, kurioje „Saurida“ degalinėje reikia organizuoti prizo perdavimą laimėtojui.
 4. Laimėtojas, atvykęs į jo pasirinktą bei organizatoriui iš anksto nurodytą „Saurida“ degalinę, dėl prizo atsiėmimo pirmiausiai turi kreiptis į operatorę ir pateikti peržiūrai jo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pvz. vairuotojo pažymėjimas, asmens tapatybės kortelė ir pan.). Jame nurodytas vardas, pavardė ir gimimo data privalo sutapti su laimėtojo pateiktais duomenimis konkurso organizatoriui. Nepateikus asmens tapatybės patvirtinančio dokumento, prizas nebus išduodamas ir pretenzijos nebus priimamos.
 5. Patvirtinus asmens tapatybę, laimėtojas privalo susipažinti ir pasirašyti ant konkurso taisyklių atspausdinto lapo, jog sutinka su visomis išvardintomis sąlygomis.
 6. Laimėtojas, pasirašęs, kad sutinka su konkurso taisyklėmis, gauna Saurida kliento magnetinę kortelę, kurią panaudojus, laimėtojui suteikiama vienkartinė ir momentinė galimybė atsiimti laimėtą prizą – įsipilant laimėtojo pasirinktą iki 25 litrų kiekio degalų rūšį į automobilio kuro baką. 7. Laimėtojas laimėtą prizą pasiima,  įsipilant vienu kartu iki 25 litrų pasirinktų rūšies degalų, t. y.  neviršijant šios nustatytos degalų pylimo ribos.
 7. Po degalų įsipylimo, laimėtojas gautą Saurida kliento magnetinę kortelę pateikia degalinės operatorei, kad būtų įvykdytas atsiskaitymas už degalus, t. y. degalinės operatorė šiuos įpiltus degalus suteikia (perduoda) laimėtojui kaip laimėtą prizą.
 8. Laimėtojas, pažeidęs ir/ar nesilaikęs nurodytų konkurso taisyklių, privalo atlyginti konkurso organizatoriui jo patirtus nuostolius (jei tokių būtų).
 9. Konkurso prizas į pinigus nekeičiamas.
 10. Neatsiimtas ar nepanaudotas prizas bei jo dalis nekompensuojamas ir lieka konkurso organizatoriaus nuosavybe.

Kitos nuostatos:

 1. Konkurso dalyviai sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir konkurso organizatoriaus sprendimų. Konkurso laimėtojui prizas bus įteikiamas, jei dalyvis laikysis konkurso taisyklių.
 2. Konkurso organizatorius užtikrina tinkamą asmens duomenų apsaugą pagal asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus.
 3. Konkurso organizatorius yra UAB „Saurida“, Montuotojų g. 8, 89101 Mažeikiai, tel. +370 443 952 88, el. paštas: info@saurida.lt.
 4. Konkurso prizo atsiėmimas vykdomas tuose Lietuvos miestuose ir rajonuose, kuriuose yra „Saurida“ degalinės.
 5. Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles.