Mokymai „Asmeninių įsitikinimų įtaka pardavimų rezultatui“

Mums svarbu, kad darbuotojai užsiimtų savo asmenybės ugdymu ir gilintųsi į savo emocijas bei jų įtaką darbui, tad dalyvavome mokymuose „Asmeninių įsitikinimų įtaka pardavimų rezultatui“. Analizavome pasąmonės elgesį ir kokią įtaką tai daro mūsų sprendimams bei rezultatams. Bandėme susigyventi su savo vidiniu kritiku ir perlipti barjerus, kuriuos kelia mūsų pačių nusibrėžtos ribos.

Saurida Group švenčia 21-ąjį gimtadienį

Lapkritis ypatingas mėnuo – švenčiame įmonės gimtadienį! Džiaugiamės ir didžiuojamės įmonėje dirbančiais darbuotojais, dirbančiais kaip komanda, kuriai netrūksta kūrybiškumo, aktyvumo, naujų idėjų, o svarbiausia – drąsos ir ryžto jas įgyvendinti.
Dėkojame verslo partneriams ir visiems mūsų klientams už tai, kad pastaruosius 21 metus esate kartu!

Boso dienos sveikinimas

Boso dienos proga sveikinome mūsų generalinį direktorių Saulių Rancą. Saurida kolektyvas su trenksmu  įžygiavo į boso kiemą su muzika, vėliavomis, balionais ir puikia nuotaika. Pavaišinome pusryčiais ir arbata bei palinkėjome toliau siekti užsibrėžtų tikslų.

Savaitgalio atgarsiai iš SAURIDA GROUP šventės "Vasaros uždarymas 2018"

Šį savaitgalį SAURIDA GROUP triukšmingai palydėjo vasarą pajūryje. Įmonės darbuotojai su šeimomis susibūrė iš visos Lietuvos į poilsiavietę „Po Švyturiu“. Šventės tema skirta šimtmečiui paminėti – Lietuva, tad visur mirgėjo spalvos geltona, žalia, raudona. Visą dieną vyko rungtys į kurias įsitraukė visi, tiek mažieji dalyviai, tiek suaugusieji. Orientacinės varžybos, žaidimai, užduotys, šašlykų kepimo konkursas – azartas lydėjo iki pat vėlyvo vakaro. SAURIDA GROUP darbuotojai džiaugiasi galėję linksmai praleisti savaitgalį, pabendrauti su kolegomis ir susipažinti su jų šeimos nariais. Tokios šventės suvienija, leidžia geriau pažinti vieniems kitus, stiprina įmonės darbuotojų tarpusavio ryšį, tad ypatingai svarbu rasti progų visiems susitikti ir gerai praleisti laiką!

Savaitgalį įvyko kasmetinis "Saurida" darbuotojų dviračių žygis

Kaip ir kasmet vasaros viduryje mes, “Saurida” darbuotojai, išsiruošėme į dviračių žygį maršrutu Šventoji – Palanga – Šventoji. Visi su šeimomis susirinkę poilsiavietėje “Po Švyturiu” pradėjome nuotykį. Numynėme nemažai kilometrų, aplankėme gražiuosius pajūrio objektus, visą kelionę, netilo šurmulys, lydėjo šypsenos ir gera nuotaika. Savaitgalis užskaitytas!

 

Paroda "Ką pasėsi 2018"

Dalyvaujame parodoje „Ką pasėsi 2018″. Pristatome Saurida Gas dujinio šildymo sistemą, kurą internetu bei papildomas paslaugas degalinių tinkle „Saurida”. Kviečiame apsilankyti, mes įsikūrę paviljone nr. 3! Paroda vyksta kovo 22-24 d. Aleksandro Stulginskio universitete, Kaune. 

Bėgame už laisvę!

Šią nuostabią dieną Sauridos darbuotojai švenčia bėgdami už laisvę! Jau antrus metus iš eilės prisidedame prie šios iniciatyvos Vasario 16 – ąją  minėti su visu miestu dalyvaudami bėgime, džiaugiamės šventine nuotaika ir šypsenomis. Kartu mes galime viską. Su gimtadieniu, Lietuva! 

Mūsų tradicija - Užgavėnės

Šiandien, tradiciškai kaip ir kiekvienais metais, Saurida Group kolektyvas šventėme užgavėnes ir varėme žiemą iš kiemo. Prisivalgę skanių blynų sulaukėme žydų, su jais pašokome ir padainavome, o svarbiausia – stebėjome lašininio ir kanapinio kovą. Žinoma, kanapinis laimėjo, tad pavasaris tikrai jau čia!

Mokomės ir tobulėjame

Rūpinamės savo darbuotojais, nes žinome, kad jie pasirūpins mūsų klientais. Akimirkos iš mokymų apie profesionalų klientų aptarnavimą su lektore Sigita, TMI Lietuva.

Pasisemti įkvėpimo Paryžiuje

Kelionės – tai atradimų, įkvėpimo ir pažinimų šaltinis. UAB SAURIDA kasmet padovanoja darbuotojams kelionę aplankyti vis naują, neatrastą užsienio šalį. Keliaudami kartu, patiriame neišdildomus įspūdžius, kurie padeda pažinti vieni kitus ir sustiprina tarpusavio santykius.
Įmonės 20-ojo jubiliejaus proga net 50 įmonės darbuotojų aplankė nuostabias Paryžiaus žymiausias vietas ir susipažino su jų istorija.