Darbo pasiūlymai | Saurida įmonių grupė

Marketingo/pardavimų vadybininkė (-as) Vilniuje

Darbo pobūdis:

  • Darbas su UK rinka;
  • Tekstų, straipsnių, reklaminių skelbimų kūrimas ir rašymas anglų kalba;
  • Pardavimų didinimas.
  • Nuolatinis bendravimas su klientais (darbas daugiausiai telefonu ir e. paštu)

Apie mūsų produktus plačiau: www.saurida.co.uk/

Reikalavimai:

  • Ieškome komandos nario, kuriam patinka taisyklingai rašyti tekstus anglų kalba;
  • Kuris geba optimizuoti tekstus SEO;
  • Suprantančio On-Page SEO (bent pagrindus);
  • Supranta dėmesį pritraukiančio turinio struktūras (pvz: AIDA).

Mes Jums siūlome:

  • Jaunatvišką, ambicingą ir pilną idėjų komandą!
  • Aiškią motyvacinę atlygio sistemą!
  • Įdomų darbą, kuriame galėsite realizuoti visas savo idėjas ir pasiūlymus!
  • Atlyginimą nuo 700 iki 1500€/mėn į rankas.
  • Konkretus atlyginimo dydis aptariamas pokalbio metu.

Įmonei UAB "Transportera" reikalingas vairuotojas

Įmonė UAB “Transportera” į savo komandą kviečia prisijungti vairuotoją.

  • CE kategorijos pažymėjimas
  • 95 kodas
  • Skaitmeninio tachografo kortelė

Dėl daugiau informacijos:

simas@saurida.lt arba +370 682 17033

Į komandą kviečiame prisijungti pardavimų vadybininką (-ę)

Atsakomybės:

  • Kuruojamų paslaugų – autoplovyklų ir stovėjimo aikštelių apyvartos didinimas;
  • Klientų pritraukimas (fiziniai ir juridiniai asmenys);
  • Sėkmingas dalyvavimas konkursuose;
  • Tikslios kainodaros ir konkurentų analizės;
  • Sutarčių derinimas, administravimas;
  • Autoplovyklų atnaujinimas ir plėtra.

Priimsime į  savo stiprią, draugiškiausią ir  į rezultatą orientuotą komandą tą, kuris bus:

  • Kūrybiškai mąstantis, nes reikės įdiegti daug naujų ir įdomių procesų;
  • Nebijantis rizikuoti;
  • Puikiai išmanantis pardavimo procesus ir turinti sėkmingos patirties;
  • Draugiškas, atviras ir pasiruošęs pasiekti geriausių rezultatų!

Taip pat reikalingas vairuotojo pažymėjimas, nes darbo metu teks nemažai keliauti.