Dujų balionai krautuvams | Saurida įmonių grupė

Ieškote patikimo dujų tiekėjo? Paskambinkite mums +37060755415 arba atsiųskite užklausą.

Kuriame ilgalaikius santykius su klientais, komunikuojame  rūpimais klausimais ir ieškome geriausių sprendimų Jūsų verslui. Juk taip paprasta  ir lengva dirbti, kai supranta Jus ir Jūsų verslo poreikius. Mūsų klientai džiaugiasi pasirinkę SAURIDA GAS dujų balionus savo dujiniams krautuvams – tai palengvino darbus, padėjo sumažinti kaštus ir pasiekti aukštesnių  ekonominių ir gamybos rodiklių. Darbui lauke ir vidaus patalpose rekomenduojami dujiniai krautuvai, kuriems dujų balionai pakeičiami itin lengvai ir greitai.

 

Užklausa

DUJŲ BALIONAI KRAUTUVAMS

Dujų balionai krautuvams yra dviejų skirtingų talpų: 27 l / 11 kg ir 46 l  / 19 kg. 

Balionai pripildomi  propano dujomis arba propano ir butano mišiniu.

Šiuolaikiniai dujų balionai pasižymi išskirtiniu dizainu bei patogumu. Renkantis balionus didžiausias dėmesys skiriamas jų saugumui ir atitikimui ES nustatytiems reikalavimams. Firminis SAURIDA balionas turi apsauginį vožtuvą, apsauginę čiaupo apykaklę, aklę, saugančią nuo dujų nuotėkio ir kitas specialiąsias dalis, privalomas saugiam balionui.

SAURIDA balionai pildomi dujų pildymo stotyje, kurioje tara papildomai prižiūrima ir testuojama, siekiant išlaikyti aukštą kokybę.

Rinkoje yra platus krautuvų asortimentas:  mini krautuvai, krautuvai-ekskavatoriai, teleskopiniai, šakiniai arba frontaliniai krautuvai. Su šia technika daug greičiau ir paprasčiau atliksite pakrovimo bei iškrovimo darbus, sutaupydami išlaidų ir laiko. 

Dujiniai krautuvai puikiai tinka darbui vidaus patalpose ir  lauke, kurie net ir sudėtingomis darbo sąlygomis. Priklausomai nuo modelio, galingų dujinių krautuvų keliamoji galia gali siekti net iki penkių tonų.

Mumis pasitiki ir bendradarbiauja Toyota Material Handling – savo srities lyderiai, siekiantys optimizuoti klientų atliekamas operacijas, naudojant profesionalią medžiagų kėlimo įrangą.  Toyota Material Handling dujinius krautuvus parduoda su naujaisiais SAURIDA GAS dujų balionais.

CENTRINĖ DUJŲ BALIONŲ BAZĖ

Daugiau kaip 22 -us metus esame didžiausi dujų balionų tiekėjai Lietuvoje, tad mūsų  išvystyta  infrastruktūra garantuoja pastovų, operatyvų ir nenutrūkstamą dujų balionų tiekimą visoje šalyje.

Lietuvoje iš SAURIDA Gas centrinės dujų balionų pildymo bazės Vilniuje ir Mažeikiuose dujų balionai pristatomi klientams  bei paskirstomi smulkesniems regionų dujų tiekėjams ir pardavimo centrams visoje šalyje.

SAURIDA Gas gamybiniai ir logistikos pajėgumai leidžia vienu metu pristatyti daugiau kaip 4500 dujų balionų per 1 dieną. Garantuojame, kad Jūsų užsakymai vykdomi tiksliai ir greitai, net ir nestandartinėse situacijose.

Skiriame ypatingą dėmesį dujų produktų kokybei ir balionų taros priežiūrai – automatizuoti procesai ir nuolatinės investicijos į dujų balionų testavimo, priežiūros ir pilstymo įrangą užtikrina stabilią kokybę.

Aptarnaujančių specialistų ir modernios kompiuterinės pildymo ir priežiūros įrangos dėka, klientams pristatome tik kokybiškas propano  ir propano – butano mišinio dujas bei jų laikymo tarą – dujų balionus.

 

APTARNAVIMAS VISOJE LIETUVOJE

Vykdome savo įsipareigojimus, sutartu laiku pristatome dujų balionus.

Lanksčiai žiūrime į nestandartinius sprendimus, kad Jums būtų lengva su mumis dirbti.

Jūsų patogumui – dujų balionus pristatome savo transportu visoje Lietuvoje. Tad sėkmingai augant Jūsų verslui, Jums nereikia rūpintis ir ieškotis papildomai dujų tiekėjų skirtinguose  miestuose. Dujų tiekimą garantuojame ir  didžiuosiuose šalies miestuose, ir mažuose rajonuose.

Suderinus užsakymą, dujų balionus galime pristatyti jau kitą dieną.

Atvykę SAURIDA Gas darbuotojai operatyviai tuščius dujų balionus pakeis pilnais, užtikrindami nenutrūkstamą dujų tiekimą jūsų verslui

DUJŲ BALIONŲ LAIKYMO KONTEINERIAI

Specialūs, dujų balionų laikymo reikalavimus atitinkantys, atviri metaliniai konteineriai, su užrakto sistema skirti saugiai laikyti tuščius ir pilnus dujų balionus. 

Išvaizdūs, kompaktiški konteineriai gražiai atrodo ir tinkami naudoti prekybos vietose. Konteineriuose galima laikyti skirtingų dydžių ir rūšių balionus.

Pateiksime geriausią sprendimą Jūsų verslui