Dujų balionai dangų lydymui | Saurida įmonių grupė

Ieškote patikimo dujų tiekėjo? Paskambinkite mums +37060755415 arba atsiųskite užklausą.

Kuriame ilgalaikius santykius su klientais, komunikuojame  rūpimais klausimais ir ieškome geriausių sprendimų Jūsų verslui. Juk taip paprasta  ir lengva dirbti, kai supranta Jus ir Jūsų verslo poreikius. Mūsų klientai džiaugiasi pasirinkę SAURIDA GAS dujų balionus  – tai palengvino darbus, padėjo sumažinti kaštus ir pasiekti aukštesnių  ekonominių ir gamybos rodiklių. Dujų balionai pakeičiami itin lengvai ir greitai.

 

Užklausa

Dujų balionai stogų dengimo darbams

Bendradarbiaujame su statybų projektus vykdančiais specialistais, kurie pasakoja apie vis dažnesį naujakurių norą turėti namą su prilydoma stogo danga. O kai kuriais atvejais, klasika tapusi prilydoma bituminė stogo danga yra vienintelis sprendimas.

Kaip teigia specialistai, prilydoma bituminė stogo danga yra ilgaamžė ir tarnauja daug metų nepakeisdama savo išvaizdos, tik svarbu technologiškai teisingai ją sumontuoti. Stogo dangos montavimui  reikalinga itin karšta atvira liepsna, kuri išlydo apatinį dangos sluoksnį ir ji  tvirtai prilimpa prie paviršiaus. Norint sukurti itin tvirtą paviršių galima lydyti net kelis dangos sluoksnius.

Bituminėms dangoms lydyti atvira liepsna gaunama tiesiai iš dujų balionų. Saurida Gas balionai yra pripildomi propano – butano mišiniu arba propano dujomis, kurios yra itin kaitrios ir efektyviai dega, net ir esant žemai minusinei temperatūra. Tad darbai gali vykti ir žiemą. Saurida Gas dujų balionai yra lengvi ir patogūs nešti, dėl apsauginėje apykaklėje padarytų rankenų.

 

DUJŲ BALIONAI

Dujų balionai yra kelių skirtingų talpų:
27 l / 11 kg
46 l  / 19 kg
50 l / 21 kg.

Balionai pripildomi  propano dujomis arba propano ir butano mišiniu.

Šiuolaikiniai dujų balionai pasižymi išskirtiniu dizainu bei patogumu. Renkantis balionus didžiausias dėmesys skiriamas jų saugumui ir atitikimui ES nustatytiems reikalavimams. Firminis SAURIDA balionas turi apsauginį vožtuvą, apsauginę čiaupo apykaklę, aklę, saugančią nuo dujų nuotėkio ir kitas specialiąsias dalis, privalomas saugiam balionui.

SAURIDA balionai pildomi dujų pildymo stotyje, kurioje tara papildomai prižiūrima ir testuojama, siekiant išlaikyti aukštą kokybę.

CENTRINĖ DUJŲ BALIONŲ BAZĖ

Daugiau kaip 23 -us metus esame didžiausi dujų balionų tiekėjai Lietuvoje, tad mūsų  išvystyta  infrastruktūra garantuoja pastovų, operatyvų ir nenutrūkstamą dujų balionų tiekimą visoje šalyje.

Lietuvoje iš SAURIDA Gas centrinės dujų balionų pildymo bazės Vilniuje ir Mažeikiuose dujų balionai pristatomi klientams  bei paskirstomi smulkesniems regionų dujų tiekėjams ir pardavimo centrams visoje šalyje.

SAURIDA Gas gamybiniai ir logistikos pajėgumai leidžia vienu metu pristatyti daugiau kaip 4500 dujų balionų per 1 dieną. Garantuojame, kad Jūsų užsakymai vykdomi tiksliai ir greitai, net ir nestandartinėse situacijose.

Skiriame ypatingą dėmesį dujų produktų kokybei ir balionų taros priežiūrai – automatizuoti procesai ir nuolatinės investicijos į dujų balionų testavimo, priežiūros ir pilstymo įrangą užtikrina stabilią kokybę.

Aptarnaujančių specialistų ir modernios kompiuterinės pildymo ir priežiūros įrangos dėka, klientams pristatome tik kokybiškas propano  ir propano – butano mišinio dujas bei jų laikymo tarą – dujų balionus.

 

APTARNAVIMAS VISOJE LIETUVOJE

Vykdome savo įsipareigojimus, sutartu laiku pristatome dujų balionus.

Lanksčiai žiūrime į nestandartinius sprendimus, kad Jums būtų lengva su mumis dirbti.

Jūsų patogumui – dujų balionus pristatome savo transportu visoje Lietuvoje. Tad sėkmingai augant Jūsų verslui, Jums nereikia rūpintis ir ieškotis papildomai dujų tiekėjų skirtinguose  miestuose. Dujų tiekimą garantuojame ir  didžiuosiuose šalies miestuose, ir mažuose rajonuose.

Suderinus užsakymą, dujų balionus galime pristatyti jau kitą dieną.

Atvykę SAURIDA Gas darbuotojai operatyviai tuščius dujų balionus pakeis pilnais, užtikrindami nenutrūkstamą dujų tiekimą jūsų verslui

DUJŲ BALIONŲ LAIKYMO KONTEINERIAI

Specialūs, dujų balionų laikymo reikalavimus atitinkantys, atviri metaliniai konteineriai, su užrakto sistema skirti saugiai laikyti tuščius ir pilnus dujų balionus. 

Išvaizdūs, kompaktiški konteineriai gražiai atrodo ir tinkami naudoti prekybos vietose. Konteineriuose galima laikyti skirtingų dydžių ir rūšių balionus.

Pateiksime geriausią sprendimą Jūsų verslui