Šildymas ir vėsinimas ŠVOK | Saurida

DUJINIS ŠILDYMAS NAMAMS

Dujinio šildymo sistema skirta nuosavų namų ir kotedžų šeimininkams. Viena sistema – patalpų šildymui ir karštam vandeniui. DUJINIO ŠILDYMO SISTEMĄ sudaro kondensacinis dujinis katilas su priedais ir dujų tiekimo sistema SAURIDA Gas. 

DUJINIS ŠILDYMAS – DAUGIAU KOMFORTO JŪSŲ NAMUOSE

  • Greitas įrengimas – per 1-2 dienas
  • Lengva priežiūra ir automatinis reguliavimas
  • Automatinis temperatūrų nustatymas
  • Išmanus šilumos programavimas telefonu
  • Tinka aukštatemperatūrėm radiatorinėm ir grindinėm šildymo sistemoms
  • Ekonominis režimas, pasižymintis ypač mažomis dujų sąnaudomis
  • Modernus renginių dizainas ir tylus veikimas
  • Pilnas aptarnavimas pristatant ir keičiant dujų balionus

 

Plačiau

ORAS - VANDUO ŠILUMOS SIURBLIAI

Šiluma iš gamtos, kai lauko energija paverčiama šiluma namuose:

  • Inovatyvus, mažomis energijos sąnaudomis pasižymintis šildymo sprendimas.
  • Visada komfortiška temperatūra namuose ir užtikrintas karšto vandens tiekimas, net ir per šalčius.

Tikrai išsirinksite iš galimybės įvairių modelių ir gamintojų. O mes padėsime jums nepaklysti ir priimti tinkamiausią sprendimą jūsų namams, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir galimybes.

Energija iš gamtos. Oras – vanduo šilumos siurblio technologija, yra ypač efektyvi ir draugiška aplinkai. Šilumos energija yra paimama iš aplinkos oro ir panaudojama namams šildyti ar karštam vandeniui ruošti.

Plačiau

ORAS - ORAS ŠILUMOS SIURBLIAI

Oras – Oras šilumos siurbliais galite ne tik šildyti, bet ir vėsinti patalpas. Tai geras pasirinkimas, ypač mažesnėms patalpoms iki 80 kv.m.

Renovuojant namą ar statant naują namą šilumos siurblius yra lengva įrengti, nereikia radiatorių ar šildomų grindų – vėsus ar šiltas oras pučiamas tiesiai iš įrenginio. Ši sistema reikalauja itin mažai priežiūros.

Ypač taupus ir racionalus sprendimas namams, nes šilumos siurbliai Oras – Oras 80 % energijos gauna iš oro, o tik 20 % – iš elektros.  Ypač tinka mažesnės kvadratūros pastatams

Žiemą – šildo, vasarą – vėsina.

Plačiau

ORO KONDICIONIERIAI

Geriausi vėsinimo, šildymo ir oro valymo sprendimai įvairių tipų namams

Inovatyvus, nedidelėmis energijos sąnaudomis pasižymintis vėsinimo ir šildymo sprendimas. Visada komfortiška temperatūra namuose

Daugelis kondicionierių turi oro valymo filtrus tam tikriems ore esantiems virusams, bakterijoms ir žiedadulkių alergenams.

Tikrai išsirinksite iš galimybės įvairių modelių ir gamintojų. O mes padėsime jums nepaklysti ir priimti tinkamiausią sprendimą jūsų namams, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir galimybes.

Plačiau

Klientų aptarnavimo kokybės telefonas

Turite klausimų ar pasiūlymų? Iškilo nesklandų su aptarnaujančiu personalu? 

Skambindami galite pranešti apie paslaugas  ir jų kokybę, palikti atsiliepimą apie aptarnavimą.

Mums rūpi. Paskambinkite telefonu  +37068081817 darbo dienomis 8-17 val. Išklausysime jus ir atsakysime į rūpimus klausimus arba  užpildykite  formą tiesiai internete.

Visa įmonės veikla yra orientuota į klientą, kiekvienam paskambinusiam bus suteikta reikiama informacija ir sprendžiama susidariusi problema. Žinodami su kokiomis problemomis susiduria mūsų klientai galime mokytis ir tobulėti.

Norėdami sužinoti daugiau ar  įsigyti naują šildymo ar vėsinimo įrangą, ar saulės elektrinę – skambinkite telefonu  +37061046004 arba apsilankykite elektroninėje parduotuvėje  interneto svetainėje.

Atsiliepimas