biokuras malkos granules briketai mediena | Saurida įmonių grupė

Aukščiausios kokybės džiovintos malkos

Džiovintų malkų pranašumai:  efektyvus ir ekonomiškas kuras, sukuriama didesnė šilumos galia, mažos viryklės ir dūmtraukio problemos. SAURIDA Wood prekiniu ženklu pažymėtos malkos, specialios įrangos, džiovyklų, bei gamybos technologijos dėka, iki mažesnio nei 18 % drėgnumo paruošiamos per 7-ias – 8-ias dienas. Malkas būtina išdžiovinti ir sandėliuoti bei naudoti sausas, siekiant išvengti puvimo ar kerpėjimo. Jūsų patogumui, produkcija pakuojama tinkliniuose  maišeliuose bei skirtingo dydžio medinėse dėžėse (konteineriuose).

UŽSISAKYTI

Medžio pjuvenų briketai

Ekologiškai švarus kietas kuras, gaminamas iš lapuočių, beržo ar kietmedžio medžių pjuvenų, yra vadinamas medžio pjuvenų briketai. Medžio pjuvenos yra džiovinamos ir tik tada suspaudžiamos dideliu slėgiu nenaudojant jokių cheminių priemaišų ir rišamųjų medžiagų, taip suformuojami briketai. Briketai dega 3–4 kartus ilgiau nei malkos, išskiria aukštą kaitros koeficientą, degdami neskleidžia specifinio kvapo. Sudegus briketams lieka labai nedaug pelenų. Kompaktiškai ir patogiai supakuoti yra saugiai ir lengvai transportuojami bei sandėliuojami.

Briketai puikiai tinka kūrenti kieto kuro katiluose ir židiniuose.

Užsisakyti

Medienos granulės

 

Medžio granulės puikiai tinka gyvenamosioms, visuomeninėms, komercinėms patalpoms šildymui bei karštam vandens ruošti. Šildymui naudojamos be jokių klijų ir kitų cheminių priedų granulės. Joms sudegus, pelenai gali būti naudojami kaip ekologiška trąša jūsų sodui ir daržui.

Aukščiausios kokybės granulės lengvai uždegamos. Sudegus granulėms lieka mažai dervų ir pelenų, todėl reikia rečiau valyti granulinį katilą. Taip pat svarbu teisingai valdyti degimo procesą, nustatyti tinkamą temperatūrą katile, nuo kurios taip pat priklauso, kaip dažnai valysite savo katilą.

Jūsų patogumui granulės yra supakuotos į maišus po 15 kg arba į didmaišius po 1000 kg.

Užsisakyti

Statybinė mediena

Statybinė mediena gaminama iš spygliuočių ar lapuočių medžių. Statyboje dažniau naudojama spygliuočių mediena išsiskiria minkštumu, lankstumu, lengvu apdorojimu. Lapuočių mediena yra kietesnė ir dažniau naudojama apdailos darbams.

Statybinė mediena gali būti džiovinta arba nedžiovinta. Statybose dažniausiai yra naudojama džiovinta mediena, kuri atlaiko dideles apkrovas, stabilesnė bei atsparesnė išorės veiksniams. Naudojant džiovintą medieną mažesnė tikimybė, kad ji trauksis ar deformuosis. Taigi renkantis medieną svarbu atkreipti dėmesį, koks yra jos drėgnumas.

Medienos rūšys skiriasi ir daugeliu kitų savybių, pvz. tankiu, kietumu, klampumu, ilgaamžiškumu, traukimusi, lankstumu, elastingumu, atsparumu ir kt. Pasitarę su specialistais ir įvertinę produkto paskirtį pasirinkite jums tinkamą medienos rūšį.

Medinės paletės ir padėklai

Gaminame standartines medinius europadėklus, paprastas, pusines ir dvipuses paletes.

Saurida Wood - tik aukščiausios kokybės biokuro produktai.

SAURIDA Wood  priklauso SAURIDA Group koncernui, kuris buvo įkurtas 1997 metais. Turinti ilgametę patirtį bei pelniusi vartotojų pasitikėjimą, įmonė užtikrina aukštą produkto kokybę, operatyvų pristatymą bei profesionalų aptarnavimą.

SAURIDA Wood užsiima malkinės medienos ir kitų ekologiško kuro rūšių gamyba ir prekyba. Didžioji produkcijos dalis yra eksportuojama į įvairias Europos šalis. Įmonė dirba modernia, specializuota įranga, skirta medienai skaldyti, smulkinti, džiovinti ir kitaip ruošti.

SAURIDA Wood pristato aukštos kokybės ir puikios prekinės išvaizdos džiovintas beržo, uosio, ąžuolo bei kitos medienos malkas, skirtas kūrenti kieto kuro katiluose, židiniuose bei ugniakuruose, taip pat įvairių rūšių medžio pjuvenų briketus, šiaudų briketus, medienos granules, kūrenti skirtą medžio skiedrą, medžio anglį bei kitą ekologišką kurą.

SAURIDA Wood prekiniu ženklu pažymėtos malkos, specialios įrangos, džiovyklų, bei gamybos technologijos dėka, iki mažesnio nei 20% drėgnumo paruošiamos per 7-ias – 8-ias dienas. Džiovintų malkų drėgmė yra iki 18 proc., o tai reiškia, kad malkos apsaugotos nuo puvimo ir kerpėjimo.         

Parodoje Hearth & Home Exhibition 2017 Anglijoje

Buvome pakviesti dalyvauti tarptautinėje parodoje ,,Hearth & Home Exhibiti” 2017 06 11-13 Anglijoje. Parodos metu  pristatėme aukštos kokybės biokuro gaminius ir statybinę medieną. Didelio lankytojų susidomėjimo sulaukė kokybiškas biokuras, kurį galite įsigyti ir jūs Lietuvoje.