Dujų balionai | Saurida

DUJŲ BALIONAI LIETUVOJE

Suskystintos naftos dujos balionuose yra plačiai naudojamos buityje ir  įvairiose pramonės srityse: maisto, chemijos, statybos, metalo apdirbimo pramonėje, šildymo sistemose bei kitose srityse.

Šiuolaikiniai dujų balionai pasižymi išskirtiniu dizainu bei patogumu. Renkantis balionus didžiausias dėmesys skiriamas jų saugumui ir atitikimui ES nustatytiems reikalavimams. Firminis SAURIDA balionas turi apsauginį vožtuvą, apsaugantį nuo sprogimo, apsauginę čiaupo apykaklę, aklę, saugančią nuo dujų nuotėkio ir kitas specialiąsias dalis, privalomas saugiam balionui. SAURIDA balionai pildomi dujų pildymo stotyse, kuriose tara papildomai prižiūrima ir testuojama. Aptarnaujančių specialistų ir modernios kompiuterinės pildymo ir priežiūros įrangos dėka klientams pristatome tik kokybiškas dujas ir jų laikymo tarą – dujų balionus. 

 

Dujų balionų pasirinkimas

DUJŲ BALIONAI PARDUODAMI ŠIOSE PREKYBOS VIETOSE

  

DUJŲ BALIONAI KRAUTUVAMS

Propano – butano dujų mišinys naudojamas kaip ekonominis  įvairių transporto priemonių kuras. Jos puikiai tinka naudoti dujiniams krautuvams.  Dujos naudojamos kaip efektyvus energijos šaltinis krautuvams. Žiemos metu darbus atliekant lauke ar patalpose, kur temperatūra yra neigiama, rekomenduojama naudoti propano dujas.

SAURIDA Gas yra didžiausia dujų balionų tiekėja Lietuvoje. Įmonei priklauso dvi balionų pildymo stotys Mažeikiuose ir Kaune. Aptarnaujančių specialistų ir modernios kompiuterinės pildymo ir priežiūros įrangos dėka garantuojame Jums kokybiško produkto pristatymą. SAURIDA Gas prekybos tinklas apima Lietuvos ir Latvijos teritorijas. Įmonės pagrindinė veikla – prekyba suskystintomis naftos dujomis, dujų tiekimo sistemomis bei įvairios talpos dujų balionais.

Plačiau

DUJŲ BALIONŲ PANAUDOJIMAS STATYBOSE

Propano dujos plačiai naudojamos statybos darbams, metalui pjaustyti, kaitinti ir lydyti, santechnikos darbams, kabeliams sujungti ir lituoti. 

Dujos taip pat naudojamas stogo bituminės dangos įkaitinimui ir prilydymui. Karštomis dujomis prilydytas sluoksnis tampa tvirta ir atsparia atmosferiniam poveikiui plėvele.

Dėl unikalių propano dujų savybių  su jomis galima dirbti lauke net ir esant neigiamai  oro temperatūrai.

Stogų dangų lydymas dujomis - sužinoti daugiau

DUJŲ BALIONŲ PANAUDOJIMAS KELIŲ TIESIMO IR REMONTO DARBUOSE

Dujos plačiai naudojamas kelių bituminės dangos įkaitinimui ir prilydymui. Karštomis dujomis prilydytas sluoksnis tampa tvirta ir atsparia atmosferiniam poveikiui plėvele. Dėl unikalių propano dujų savybių  su jomis galima dirbti lauke net ir esant neigiamai  oro temperatūrai.

Dujos plačiai naudojamos statybos darbams, metalui pjaustyti, kaitinti ir lydyti, santechnikos darbams, kabeliams sujungti ir lituoti.

 

DUJŲ BALIONAI PRAMONĖJE IR GAMYBOJE

Propanas naudojamas kaip kuras, deginamas deguonies aplinkoje (pvz.: suvirinant, pjaustant, lituojant, lituojant kietuoju lydmetaliu, kaitinant, pjaustant liepsna). Tinkamai parinktos suvirinimo dujos ir jų mišiniai ne tik pagerina darbo našumą, sumažina sąnaudas, bet ir garantuoja geresnę metalų suvirinimo kokybę, tvirtas bei tvarkingas suvirinimo siūles.

Dujos naudojamos kaip efektyvus energijos šaltinis buitiniuose ir pramoniniuose balionuose. Žiemos metu darbus atliekant lauke ar patalpose, kur temperatūra yra neigiama, rekomenduojama naudoti propano dujas.